Mida teada enne ja pärast LPG protseduuri?

Enne LPG-massaaži

  1. Joo vett
    Enne LPG-massaaži on oluline olla hästi hüdreeritud. Piisav vee tarbimine aitab vereringet, ainevahetust ja lümfiringet, mis on massaaži mõjuvõimekuse seisukohalt olulised. Veenduge, et olete joonud piisavalt vett päeva jooksul enne protseduuri.
  2. Vältige raskete toitude söömist
    Püüdke vältida raskete toitude söömist umbes 1-2 tundi enne massaaži. Rasvane ja raskesti seeditav toit võib häirida keha looduslikku ainevahetust ja soolestiku toimimist, mis võib omakorda vähendada massaaži efektiivsust.
  3. Riietus
    Kuna LPG-massaaž toimub spetsiaalse aparaadi abil, on vajalik ka spetsiaalne kostüüm. Selle saad osta endale meie salongist isiklikuks kasutamiseks või rentida salongi oma.
  4. Lõdvestu ja lase muredest lahti
    Püüdke lõõgastuda ja jätta igapäevaelu stress kõrvale. LPG-massaaž on suurepärane aeg end välja lülitada ja rahu leida, seega tulge salongi positiivses meeleolus ja valmis saama parim kogemus.

Pärast LPG-massaaži

  1. Joo vett
    Pärast LPG-massaaži on oluline juua vett, et aidata kehal eemaldada liigselt kogunenud toksiine ja jääkaineid, mida massaaž on liikuma pannud. See aitab ka taastada ja toetada lümfiringet, mis on massaaži üks peamisi eesmärke.
  2. Vältige intensiivset treeningut
    Pärast massaaži on soovitatav vältida raskete treeningute tegemist vähemalt 24 tundi. LPG-massaaž stimuleerib vereringet ja lihaste tööd, ning intensiivsed liikumised võivad segada keha taastumisprotsessi. Kergem jalutuskäik või venitus on täiesti sobiv.
  3. Lõdvestu ja puhka
    LPG-massaaž stimuleerib naha ja lihaste taastumist. Pärast seda on oluline anda kehale aega lõõgastumiseks ja taastumiseks, et saavutada maksimaalne mõju. Kui võimalik, pühenduge lõõgastumisele, veetke aega rahulikus keskkonnas ja laske oma kehal uue energiaga taastuda.
  4. Toitumine ja elustiil
    Et toetada massaaži positiivseid efekte, proovige hoolitseda tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi eest. Hea toitumine ja regulaarne liikumine aitavad kiirendada ainevahetust ja tagada paremad tulemused. Samuti aitab piisav uni taastumisprotsessis.

LPG-massaaži ei tohi teha järgmistel juhtudel:

  1. Rasedus – LPG-massaaž ei tohi teha rasedatele, kuna see võib mõjutada vereringet ja lümfiringet, mis ei pruugi olla ohutu raseduse ajal.
  2. Ägedad põletikud ja infektsioonid – Kui on olemas nahapõletikud, infektsioonid või haavad, ei tohiks LPG-massaaži teha, kuna see võib ärritada nahka või viirus- ja bakteriaalseid seisundeid süvendada.
  3. Vaskulaarsed probleemid – Kui teil on vereringeprobleemid, nagu veenilaiendid, tromboflebiit või muud veresoonkonna haigused, võib LPG-massaaž olla liiga intensiivne ja ei pruugi olla ohutu.
  4. Vähk ja kasvaja haigused – LPG-massaaži ei tohiks teha, kui on aktiivne vähk või healoomulised kasvajad, kuna massaaž võib mõjutada lümfiringet ja vereringet, mis ei pruugi olla soovitatav.
  5. Kardiaalne (südame) probleemide puhul – Kui teil on südame-veresoonkonna haigused, nagu südamepuudulikkus või südame arütmiad, tuleks LPG-massaaži vältida, kuna see võib koormata südame-veresoonkonda.
  6. Akutsed neeruhaigused – LPG-massaaž ei ole soovitatav, kui teil on neeruhaigus või neerupuudulikkus, kuna massaaž võib suurendada lümfivedeliku liikumist ja mõjuda neerudele negatiivselt.
  7. Põletikuvastased ravimid ja verevedeldajad – Kui võtate põletikuvastaseid ravimeid või verevedeldajaid, võib LPG-massaaž suurendada verejooksu riski, mistõttu tuleks sellistes olukordades olla ettevaatlik.

Kontakt

© 2025 Paide Heaolu Stuudio – All Rights Reserved